primabazar.cz >>> Práce a brigáda >>> Ostatní v práce >>> Asistenti prodeje, Skipton, Anglie (280 Kč/hod) Sbazar Frýdek-Místek| Bazoš.cz

Asistenti prodeje, Skipton, Anglie (280 Kč/hod)

Frýdek-Místek |Pošta: Frýdek

Dohodou [Frýdek-Místek] Frýdek

Yorkshire Dales Ice Cream Ltd. je společnost, která se již více než 20 let zabývá výrobou kvalitní, krémové a mléčné zmrzliny. Hledáme do našich řad nové zaměstnance, na pozici Asistent prodeje. Jsme rodinná firma, sídlící v Yorkshiru v Anglii, což je jedna z nejkrásnějších částí Anglie. Naše produkty prodáváme po celém spojeném království, jak už v našich prodejních vozech, tak zásobujeme i místní supermarkety a v neposlední řadě také v naší restauraci, která také sídlí v místě našeho působení. Asistent prodeje je zodpovědný za prodej firemních produktů na smluvně sjednaných místech.

Počet volných míst: 25

Náplň práce:

• Prodej firemních produktů na smluvně sjednaných místech
• Udržování požadované kvality při obsluze zákazníka
• Správa svěřené prodejní jednotky (zejména úklid a udržení čistoty)
• Časté cestování v rámci celé Anglie (v závislosti na období a sjednaných místech)
• V případě řidičů, (mužů) občasná rozvážka produktů

Požadujeme:

• Pozitivní osobnost s elánem
• Příjemnývzhled
• Týmového hráče
• Flexibilitu
• Angličtinu na komunikativní úrovni
• Nástup v rozmezí února až června
• U mužů řidičský průkaz skupiny B, ŘP sk. B + E velkou výhodou
• Předchozí praxe v zahraničí výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:

• Práci v mladém kolektivu
• Firemní večírky
• Nadstandartní hodinovou mzdu
• Dopravu do a ze zaměstnání zdarma
• Možnost poznání jiné kultury a celé řady míst v Anglii, Skotsku a částečně ve Wallesu
• Každodenní využití anglického jazyka
• Vyhledáníubytování
• Proplacení cest rámci pracovní doby (řidiči 100%, cestující 50% z hodinové mzdy)
• Možnost práce na největších show v Anglii a Skotsku

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím kontaktujte zodpovědnou osobu uvedenou níže.